MÖBLER / Bord / Serveringsvagn 8225358
nr 822 5358
Serveringsvagn
1930-tal, längd: 83
Kondition: slitage
Utrop:
400 kr
Såld:
250 kr
måndag 29 april 2013
kl 19:14:09
150 kr
200 kr